Tel.: +421 904 528 854

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Na predaj priestranný dom so záhradou a ovocnými stromami v Cerovej na Záhorí

Cena: 60 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Cerová
Ulica:
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:180 m2
Plocha pozemku:1800 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1656710

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dom z 20-tych rokov v tichej uličke v obci Cerová na Záhorí. S útulným priestranným uzatvoreným dvorom a obrovskou záhradou plnou ovocných stromov ponúka absolútnu idylu a súkromie len hodinu od Bratislavy.

Dvojpodlažný podkrovný dom v tvare L ponúka veľmi praktické dispozičné riešenie. S citom predchádzajúcich majiteľov sa nesie výsledná podoba, so zachovaním pôvodného pôdorysu, dispozície a svetelnosti tak nový majiteľ získa krásny kreatívny priestor.

Na prízemí nájdete veľkú obývaciu izbu s kuchyňou, ktorá sa otvára do dvora; ďalej samostatnú kúpeľňu a samostatné WC, ďalej v pokojnej časti domu sa nachádza spálňa s orientáciou a priamym vstupom cez presklenené dvere do záhrady. Na poschodí v podkroví nad kuchyňou a obývačkou je v prípade záujmu o dobudovanie izieb väčší priestor vhodný na ďalšie spálne či detské izby. Izby majú veľké okná, ktoré zabezpečujú z oboch strán - uličky aj záhrady - príjemné osvetlenie interiéru. V záhrade sa nachádzajú desaťročia staré a plodné ovocné stromy - marhuľa, slivka, jabloň, hruška, ktoré si vyžadujú starostlivosť budúceho majiteľa.

V dome vo februári 2017 nastal menší požiar z dôvodu skratu v elektrickej zásuvke. Požiar zasiahol drevenú skriňu a podlahu pod ňou. Priestor bol zadymený v hlavnej miestnosti a podkroví. Následne bol vyčistený. V dome boli vymenené všetky drevené konštrukcie strechy a osadené nové veluxy. Odstránené boli omietky, sadrokartón a izolácia strechy, elektroinštalácia v hlavnej miestnosti. Aj napriek tejto nepríjemnej skutočnosti je však momentálne dom vo výbornej kondícii a navyše pripravený na dokončenie podľa predstáv budúcich majiteľov.
Kúpeľňa má pripravené prívody na vaňu aj sprchový kút. Voda je pripojená z miestneho vodovodu. Dom má vlastnú čističku, vyčistená úžitková voda potom vyteká do potoka. Príjazdová cesta je asfaltová. Dom má 2 nové komíny. V dome treba dorobiť elektrický rozvod v obývačke, omietky a podlahu v obývačke, izoláciu strechy s obkladom, kúpeľňu - obklady a sanitu. Murivo je od ulice sušená tehla a do dvora pálená.

Úžitková plocha 180 m2, pozemok 1800 m2, cena 60 000 Eur.

K pozemku prislúcha ešte druhá časť (roľa) vo veľkosti 1090 m2, kde sú ďalšie ovocné stromy. V prípade zájmu je možný predaj celého komplexného pozemku s domom aj roľou.

Kontakt : 0903 283 730, 0905 425 574

Maklér:

makler
Maklér:Nina Luptáková
Telefón:0905425574
E-mail:luptakova-ZVNC-bestreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2