Tel.: +421 904 528 854

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Slnečná a priestranná rodinná vila- novostavba v Karlovej Vsi na predaj www.bestreality.sk

Cena: dohodou
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Karlova Ves
Ulica:Komonicová
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:7
Úžitková plocha:424 m2
Plocha pozemku:645 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1656345

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 8 ročnú stavbu rodinného domu kolaudácia domu v r.2009 v lukratívnej lokalite v Karlovej Vsi – nad Devínskou cestou – Komonicová. Vila je v príjemnom tichom zelenom prostredí
Dom je voľný ihneď, je vhodný na bývanie ako i na podnikanie. Tichá lokalita! Z domu je krásny výhľad!

Je to 3-podlažná tehlová zateplená stavba s vlastnou čističkou odpadových vôd. Celková podlahová plocha je 423 m2, terasa 72 m2, balkón 6,5 m2. Obytná plocha bez garáže 352 m2, zastavaná plocha 250 m2. K vile prislúcha pozemok – záhrada s výmerou 493 m2. Počas realizácie stavby sa na pozemku uskutočnilo množstvo terénnych úprav /spevnenie podložia, oporné kamenné múry, terasy s betónovým základom, betónové terasové tvárnice/. Pozemok je od okolitého prostredia oddelený sčasti kamenným múrom, sčasti murovaným plotom. Vstup na pozemok je možný autom cez elektronicky ovládanú kovanú vstupnú bránu priamo do veľkej dvoj-garáže – 72 m2.

Vykurovanie plynové, podlahové. Zásobník na teplú vodu. 2x kúpeľňa. Zariadenie – kuchynská linka, krb, klimatizácia. Celé tretie podlažie je otvorené – loft – voľnosť priestoru dáva voľnú ruku na jeho využitie.
Dispozičné riešenie:
1. podlažie - veľká garáž, kotolňa, dielňa, a ďalšie priestory - vid pôdorys prízemie - všade je položená keramická dlažba
2. podlažie - veľká kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou - východ na priestrannú terasu, luxusne riešená rodičovská izba, obývacia miestnosť - východ na terasu, priestorovo veľmi krásne riešená rodičovská spálňa spojená s detskou izbou, veľká kúpeľňa - podlaha je na poschodí kombinovaná - keramická dlažba, parkety podľa jednotlivých miestností
3. podlažie otvorené space priestor so samostatnou kúpeľňou a WC, výstup na balkón - podlaha keramická dlažba, parkety

Na dom je vypracovaný projekt prestavba podľa vizualizácie. Rodinný dom je zvýšený o jedno podlažie - s povolením na prestavbu. Obytný dom by mal 5 - 2 izbových bytov a terajšie 2. podlažie by bolo prestavané na luxusný 4 izbový byt. Z každého bytu je nádherný výhľad na rameno Dunaja a ostrov Sihoť.

Rodinný dom v najtichšej časti na Devínskej ceste - mimo zátopovú oblasť je celý navrhnutý tak, aby ponúkal maximálnu možnú mieru oddychu v spojený s oázou ticha a pokoja, tak potrebného pre ľudskú dušu dnešnej civilizácie.
423,71m2, terasa 72m2, balkón 6,5m2. Obytná plocha bez garáže 352m2, zastavaná plocha 250m2, kolaudácia domu v r.2009. Dom je tehlový, zateplený. Na 1. podlaží sa nachádza: garáž pre 3 autá, kotolňa, hosťovská izba/hobby miestnosť. Na 2. podlaží sa nachádza: spálňa, detská izba, kúpeľňa spojená s toaletou, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, terasa. Na 3. podlaží sa nachádza: veľký otvorený priestor, kúpeľňa spojená s toaletou, terasa. V dome je krb, plynový kotol, zásobník. Záhrada je upravená, pozemok je oplotený.
Možnosť prestavby na menšie bytové jednotky!

TREBA VIDIEŤ OSOBNE


PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA ISTÁ !!!


Obhliadky / aj cez víkendy / 0907 925 660


-Kompletný poradenský servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca
-Bezplatne zabezpečíme prostredníctvom našich zmluvných partnerov financovanie hypotekárnym úverom s výhodnými podmienkami
-katastrálny správny poplatok
-notárske poplatky
-Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť s našim zmluvným partnerom uhradíme správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.bestreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Hatašová Hana
Telefón:0907925660
E-mail:hatasova-ZVNC-bestreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2