Tel.: +421 904 528 854

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Na predaj nádherná romantická chalupa s s množstvom stromov a rastlín s veľkým pozemkom v obci Prietrž, časť Podhorie

Cena: 119 900,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Prietrž
Ulica:Podhorie l
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:190 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1656926

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásnu, čiastočne zrekonštruovanú chalupu, rekreačný domček v obci Prietrž časť Podhorie, cca 80 km od Bratislavy a cca 10 km od Senice.
Výmera pozemku je cca 1200 m2 a zastavaná plocha (chalupa, hospodárska budova a stodola) je cca 190 m2. Chalupa a pozemok majú svoju typickú domácku atmosféru, kde si človek môže oddýchnuť v kľude prírody a nádhernej záhrady. Nehnuteľnosť je situovaná v prekrásnom a tichom prostredí obce.
Chalupa má tri miestnosti. Kúrenie je na pevné palivo v sporáku a v kachliach alebo elektrickými radiátormi. Možnosť pripojenia na internet.
Voda je z kopanej 18 m studne. Je tu možnosť pripojenia na obecný vodovod. Pri dome sa nachádza suché WC. Dom je postavený z nepálenej tehly.
Pozemok cca 1200 m2 je mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádza chalupa, hospodárska budova, kde je dielnička a stodola - miestnosť na náradie.
Prenádherná záhrada, ktorej sa musí povedať botanická záhrada má nekonečné množstvo kvetov, rastlín a ovocných stromov. Je tu veľa exotických drevín a zvláštnych rastlín, množstvo cibuľovín, ktoré kvitnú od jarí až po jeseň. Sú tu magnólie, rododendrony, drahé čarovníky..... Ďalej veľa ovocných a kvetnatých kríkov a ovocných stromov ako jablone, slivky, hrušky, jablone. Nachádza sa tu pergola s popínavými vistériami a príjemným sedením. V celej záhrade a domčeku je cítiť dobrú energiu, každý si tu oddýchne. Uprostred záhrady je situovaných niekoľko energetických kameňov.
Pri terase je situované jazierko s rybičkami a je funkčné aj v zime. V jazierku rastú nádherné lekná.
Nehnuteľnosť sa predáva so všetkým náradím, ktoré je na chalupe potrebné. Takisto sú tu starožitnosti ako napr. drevený tkáčsky stroj, atď, ktoré sa takisto predávajú s nehnuteľnosťou.
Dom aj záhrada je oplotená plotom. Nehnuteľnosť sa nachádza v slepej uličke, takže je to veľmi tichá lokalita takmer bez áut.
Kto je milovníkom turistiky alebo cykloturistiky tak využije krásnu polohu chalupy v Myjavskej pahorkatine. Hneď v okolí sa nachádzajú lesy, kde je možnosť turistiky, cykloturistiky alebo zbieranie húb v hubárskom raji.
Ak túžite po relaxe v prenádhernej tichej záhrade táto chalupa je práve pre vás.
Chalupa je voľná ihneď.
Cena: 119.900,-- EUR
Kontakt: Ing. Ján Janek, tel. 0905 838965
viac na www.bestreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ján Janek
Telefón:0905838965
E-mail:janekova-ZVNC-bestreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2