Tel.: +421 904 528 854

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

Romantická rekreačná chata Trstená na Ostrove s nádhernou botanickou záhradou, jazero, veľký pozemok

Cena: 160 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Trstená na Ostrove
Ulica:Trstena na Ostrove
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:60 m2
Plocha pozemku:1200 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1656993

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Romantická rekreačná chata v Trstenej na Ostrove s nádhernou botanickou záhradou, jazerom, veľkým pozemkom, obec Trstená na Ostrove, 12 km od Dunajskej Stredy, 45 km od Bratislavy a 7 km od Gabčíkova.
Ponúkame na predaj romantickú rekreačnú chatu, ktorá má svoju typickú domácku atmosféru. Chata je vhodná ako rekreačný domček v obci Trstená na Ostrove, cca 45 km od Bratislavy, 7 km od Gabčíkova a cca 12 km od .Dunajskej Stredy.
Výmera pozemku je cca 1200 m2 a zastavaná plocha - chata je cca 60 m2. Rekreačná chata je murovaná. Strecha je z rákosia, ktoré dobre izoluje v lete aj v zime. Vnútro domu je obložené vkusným drevom.
Na prízemí sa nachádza obývačka s krbom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, predsieň a rotunda, oddychová miestnosť (vinárnička), vhodná na posedenie s priateľmi. Na poschodí sa nachádza spálňa s nádherným výhľadom do záhrady.
Chata je napojená na elektrinu, voda je mestská, odpad ide do septiku. Plyn je na ceste hneď vedľa pozemku. V dedine sa momentálne buduje kanalizácia.
Vykurovanie je elektrické ústredné, radiátory sú v každej izbe. Okná sú drevené so sieťkami proti hmyzu.
Pri vstupe do domu sa nachádza polokrytá teraska.
Exteriér: Pozemok cca 1200 m2 je rovinatý. Na pozemku sa nachádza čarokrásne vlastné prírodné jazero s leknami, ktoré má šesť prameňov, vonkajší krb a drevená kôlňa na náradie.
Prenádherná záhrada, ktorej sa musí povedať botanická záhrada, má nekonečné množstvo kvetov, rastlín, kríkov a rôznych stromov. Je tu veľa exotických drevín a zaujímavých rastlín, ktoré kvitnú od jarí až po jeseň. Ak túžite po relaxe, tak táto záhrada vám splní všetky očakávania.
Nehnuteľnosť je situovaná v tichom prostredí obce. Pozemok je slnečný, má nádherné výhľady na okolitú prírodu.
Kto je milovníkom turistiky alebo cykloturistiky, tak využije výhodnú polohu domčeka. Hneď v okolí sa nachádza hrádza, kde je možnosť turistiky, cykloturistiky, Lužné lesy. Neďaleko sa nachádza Thermalpark v Dunajskej Strede, Vodné dielo Gabčíkovo, možnosť zahrať si golf v obci Báč.
Nehnuteľnosť je predajom okamžite voľná.

Cena: 160 000 €
Kontakt: 0905 838965
viac na www.bestreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ján Janek
Telefón:0905838965
E-mail:janekova-ZVNC-bestreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2